SYSTEM PODWÓJNEGO PRZEPŁYWU PASZY
Wóz paszowy SGARIBOLDI z opatentowanym systemem mieszania jest nową generacja maszyn. Pojedynczy ślimak z przeciwbieżnymi zwojami i wyjątkową wydajnością cięcia, zmusza komponenty paszowe do dynamicznego podwójnego przepływu (TWIN FLOW). Od tyłu i przodu w kierunku środka wanny.

TWIN FLOW - SYSTEM PODWÓJNEGO PRZEPŁYWU PASZY:

  • nie powoduje nadmiernego rozdrabniania i zagęszczania paszy o ściany wanny
  • nie powoduje przegrzewania się produktu końcowego
  • dzięki równomiernemu wymieszaniu komponentów paszy zapobiega ich rozwarstwianiu.


PRAKTYCZNY DUŻY ŚLIMAK
Duży ślimak z przeciwbieżnymi zwojami, wyposażonymi w noże, jest rdzeniem całego systemu. Wysokie płaty ślimaka powodują łatwy ruch w dwóch okrężnych obiegach, powodując szybkie i dokładne wymieszanie komponentów. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskaliśmy wysoką wydajność wozu paszowego przy zachowaniu jednorodności mieszanki. Duża średnica ślimaka przy jednocześnie niskich obrotach są gwarancją otrzymywania dobrej struktury paszy.

Rozwój Monofeefer w ostatnich latach ukształtował następujące właściwości systemu:

  • wysoka niezawodność dzięki prostej konstrukcji oraz usunięcie zbędnych części, które łatwo ulegają ścieraniu takich jak łańcuch i wałek zębaty
  • krótki czas mieszania i delikatna obróbka paszy dzięki okrężnemu ruchowi w obie strony noży i przeciwbieżnych zwojów
  • doskonałe wykorzystanie pojemności zbiornika oraz łagodne przemieszczanie się materiałów w celu uzyskania sypkiej mieszanki
  • zredukowanie kosztów oczekiwania i kosztów części zamiennych
  • zredukowanie kosztów eksploatacji i paliwa
 
 
PMP Sgariboldi Sp. z o.o.
  Turze 47
  63-500 Ostrzeszów
  tel. +48 62 730-89-27
  e-mail: pmp.sgariboldi@interia.pl
Menu
  • Strona główna      • O firmie      • Oferta      • Kontakt      • Dojazd
ZOOM - ipolska.info