Aktualnie jesteś tutaj:     Strona Główna » Wozy paszowe Sgariboldi
A A A

Wozy paszowe Sgariboldi

 Oferujemy znane i cenione na rynku wozy paszowe marki Sgariboldi, która dostarcza gospodarstwom maszyny zaawansowane technicznie i posiadające bardzo mocne, trwałe konstrukcje. Oprócz wysokiej wydajności pracy, która pozwala na usprawnienie działań w niewielkich i większych gospodarstwach, marka postawiła także na komfort oraz prostotę obsługi, dzięki czemu rozwiązania te są jeszcze bardziej funkcjonalne.

Szeroki wybór paszowozów

Każdy paszowóz dostępny w naszej ofercie posiada odmienne parametry techniczne oraz funkcje, w związku z czym dostosowane zostały do różnych potrzeb użytkowników. Oferujemy zarówno rozwiązania samojezdne, które wyposażone zostały w silniki z przodu maszyny oraz przedni napęd jezdny, jak również zaczepiane, dostępne również w wersji stacjonarnej.

Najwyższa jakość rozwiązań wynika z zastosowania w produkcji najlepszych komponentów oraz technologii, zapewniających wysoką wydajność pracy. Paszowozy Sgariboldi wyposażone zostały w innowacyjne systemy cięcia i mieszania komponentów, które dopasowane są do potrzeb Klienta i dzięki temu osiągnięta zostaje najlepsza struktura oraz najwyższa jakość produktu końcowego.

Przeznaczenie

Wóz paszowy to doskonały sposób na szybkie oraz precyzyjne karmienie zwierząt w gospodarstwie, a także znakomite rozdrobnienie materiałów. Maszyny dostępne w naszej ofercie dostosowane zostały do potrzeb wymagających Klientów, którzy pragną zakupić rozwiązanie wydajne i skuteczne na długie lata.

Zajmujemy się również fachowym doradztwem technicznym i prowadzimy serwis maszyn – zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich indywidualnych oczekiwań.

 

Paszowozy

 

 

MONOFEEDER DF z frezem
Wozy paszowe zaczepiane
Szczegóły produktu
MONOFEEDER ST bez frezu
Wozy paszowe zaczepiane
Szczegóły produktu
PANDA
Wozy paszowe zaczepiane
Szczegóły produktu
KODIAK
Wozy paszowe zaczepiane
Szczegóły produktu
MAV 5200
Wozy paszowe samobieżne
Szczegóły produktu
COMBI 7200
Wozy paszowe samobieżne
Szczegóły produktu

«« « 1 2 3 » »»

Poszukujemy Dealerów dla marki Sgariboldi na terenie całego kraju.
Chcesz przetestować wóz paszowy Sgariboldi? - Zadzwoń 880-579-926
Oferujemy wysokiej klasy wozy paszowe zaczepiane i samobieżne, które wyposażone zostały w innowacyjne technologie cięcia i mieszkania komponentów. Każdy paszowóz marki Sgariboldi to najwyższa jakość wykonania.
 
Nowoczesne i wydajne walce do kiszonki to maszyny rolnicze pozwalające na szeroki i równomierne wałowanie powierzchni. To również konstrukcje o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych.
 
Oferujemy Państwu najwyższej jakości rozgarniak do zielonki firmy Fortschritt.
 
Maszyny Rolnicze:
 
 
 
 
 
Nasza Oferta Media i galerie Szybki kontakt
 
XXVIII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych 5-7 maj 2017
[04 maj 2017]
Agro-Partner Paweł Kaczmarek
ul. Perzów 60, 63-642 Perzów
e-mail: agropartner.kaczmarek@op.pl tel. 880 579 926
 
 
Copyright 2014 by agropartner.info.pl All Right Reserved.