Samojezdne wozy paszowe SGARIBOLDI

MONOFEEDER

Combi 8200
Combi 8200
Combi 7200
Combi 7200
Mav 6200
MAV 6200

GULLIVER

Gulliver 8000
Gulliver 8000
Gulliver 7000
Gulliver 7000
Gulliver 6000
Gulliver 6000

Grizzly

Grizzly 8100
Grizzly 8100
Grizzly 7100
Grizzly 7100
Grizzly 6100
Grizzly 6100
Koala md/s
Koala MD/S

Jeśli chcą Państwo zakupić nowoczesne wozy paszowe samojezdne Sgariboldi, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Agro-Partner, importerem paszowozów włoskiego producenta. W asortymencie można znaleźć nowe maszyny rolnicze wyróżniające się najwyższą jakością wykonania i bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Urządzenia z tej kategorii pozwolą zadbać o odpowiednią dietę zwierząt gospodarskich, co bezpośrednio przekłada się na jakość mięsa oraz mleka krów i cieląt.

Wszystkie paszowozy samojezdne, których jesteśmy importerem, znajdą zastosowanie w nowoczesnej hodowli bydła mlecznego oraz mięsnego. Wozy Sgariboldi zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu prawidłowego bilansu posiłków dla krów i cieląt, a także odpowiedniej struktury pożywienia. W dzisiejszych czasach wysoka jakość produktów odzwierzęcych jest kluczowe dla konsumentów, dlatego inwestycja w nowoczesny sprzęt szybko się zwróci. Oferujemy maszyny w trzech systemach mieszania:

  • poziomym,
  • pionowym,
  • poziomym panelowym.

Paszowozy samojezdne Sgariboldi – importer

Jako oficjalny importer paszowozów samojezdnych Sgariboldi zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na wszystkie urządzenia z oferty. Naprawami zajmują się wykwalifikowani serwisanci, którzy mają duże doświadczenie w usuwaniu awarii różnego typu. Mogą też Państwo zamówić oryginalne części zamienne do wozów tej włoskiej marki. Dzięki temu w razie usterki jednego z podzespołów można szybko wymienić go na nowy i uniknąć dłuższych postojów w pracy maszyny, a tym samym utraty zysków.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem importera Agro-Partner! Oferta jest różnorodna i sprawdzi się zarówno do niewielkiego gospodarstwa, jak i do hodowli bydła o zaawansowanych rozmiarach. Mają Państwo do dyspozycji modele zaopatrzone w nowoczesny system tnący, który zapewnia prawidłową obróbkę materiału paszowego. Każdy samojezdny wóz Sgariboldi to gwarancja jakości i niezawodnej pracy na lata. W asortymencie mamy też paszowozy w wersji zaczepianej, a także wiele innych, przydatnych urządzeń rolnych od sprawdzonych producentów.