Urządzenia BOBMAN

BOBMAN "S
BOBMAN "FL"
jdl-027 1
BOBMAN "SL"
jdl-042 1
BOBMAN "Pro"

Czyste i zdrowe środowisko to bardzo ważny czynnik dla prawidłowego funkcjonowania zwierząt gospodarskich. Te maszyny pomagają utrzymać higienę i porządek w budynkach inwentarskich, odciążając hodowców z wykonywania najbardziej rutynowych, powtarzalnych i nieprzyjemnych prac. Zapraszamy do zapoznawania się z szeroką gamą naszych urządzeń dostępnych do zakupu online.

Rozrzutnik ściółki Bobman

Urządzenia pochodzą od znanej w środowisku duńskiej marki Jydeland Maskinfabrik A/S. To firma rodzinna, która od lat zajmuje się produkcją profesjonalnych maszyn przeznaczonych dla hodowców bydła mlecznego. Linia dostępna w tej kategorii naszego sklepu służy usprawnieniu procesu pracy poprzez czyszczenie i dezynfekcję legowisk, a także zapewnieniu zwierzętom zdrowych i bezpiecznych warunków rozwoju, co przekłada się bezpośrednio na jakość wytwarzanego mleka.

W ramach tej serii proponujemy cztery różne modele urządzeń:

Bobman “S”

Rozrzutnik ściółki wyposażony w silnik Diesla lub elektryczny. Doskonale sprawdza się do czyszczenia budynków inwentarskich, szybko i skutecznie usuwając odchody z legowisk. Urządzenie dezynfekuje następnie całą powierzchnię i wykłada nową, jednolitą warstwę ściółki. Osiąga prędkość do 8 km/h oraz zasięg wyrzutu do 4 metrów.

Bobman “FL”

Kompaktowy i samozaładowczy model Frontload znacznie upraszcza proces czyszczenia legowisk. Za jego pomocą można wyścielić powierzchnię słomą, trocinami, makulaturą, proszkiem dezynfekującym i innymi materiałami. Ten rozrzutnik ściółki idealnie sprawdza się przy dużych i średnich stadach.

Bobman “SL”

SL jak “self-loading”! Ta nieco cięższa maszyna samozaładowcza wykorzystywana jest do pracy z większymi stadami. Posiada silnik wyposażony w dwa cylindry i osiąga prędkość do 12 km na godzinę. Może zostać wyposażona w dodatkowy pojemnik do rozprowadzania pudru dezynfekującego.

Bobman “Pro”

Model Pro to wiele różnych narzędzi w jednym urządzeniu. Maszyna do rozrzucania ściółki wyposażona jest także w podwójną szczotkę do łatwego czyszczenia i zamiatania, skrobak do obornika, szczotkę boczną oraz minidozownik proszku do dezynfekcji.