Zaczepiane wozy paszowe

MONOFEEDER

Monofeeder st
Monofeeder ST
Monofeeder df
Monofeeder DF

GULLIVER

Zaczepiany gulliver
Zaczepiany gulliver

VS.2

Higuma
Higuma
Kodiak
Kodiak

To bardzo ważny element funkcjonowania gospodarstwa rolniczego, który znacznie ułatwia codzienną pracę i opiekę nad zwierzętami hodowlanymi. Importowane przez nas maszyny rolnicze cenione są za swoją precyzję i niezawodność, a także różnorodne serie produkcyjne, dopasowane do potrzeb zarówno małych, jak i większych gospodarstw.

Zaczepiane wozy paszowe Sgariboldi w Polsce

Każdy, kto kiedykolwiek zajmował się hodowlą bydła, wie, ile pracy i zaangażowania wymaga regularne karmienie stada. Wysiłek włożony w przygotowywanie posiłków dla zwierząt ma jednak ogromne znaczenie i bardzo przekłada się na ich zdrowie i samopoczucie. Aby mieć pewność, że dostarczane im pożywienie jest odpowiednio dostosowane do ich potrzeb, pełnowartościowe i zbilansowane, najlepiej jest samodzielnie zajmować się jego mieszaniem i rozdrabnianiem.

Agro-Partner to jedyny w Polsce importer profesjonalnych paszowozów zaczepianych od prestiżowej marki Sgariboldi. Od niemal dekady zapewniamy Państwu najwyższej jakości maszyny rolnicze, a także części do nich i kompleksowy serwis gwarancyjny.

Paszowozy zaczepiane o różnych systemach mieszania

Wozy paszowe zaczepiane Sgariboldi to maszyny wyposażone w trzy systemy mieszania: poziomy, pionowy i panelowy. Kategoria ta dzieli się więc na trzy serie:

  • Monofeeder – z poziomym, zaczepianym ślimakiem o różnej objętości. Dostępny jest u nas w dwóch modelach: Monofeeder DF oraz Monofeeder ST. Napędzany na silnik Diesla lub elektryczny, wyróżnia się swoim wyjątkowo kompaktowym rozmiarem.
  • Gulliver – czyli duża pojemność i wysoka zwrotność w jednym. Ten wóz paszowy Sgariboldi posiada panelowy, bardzo precyzyjny system mieszania.
  • Verticale – czyli modele Higuma oraz Kodiak z pojedynczym lub podwójnym pionowym ślimakiem. Ta solidna maszyna będzie służyć przez lata w średnich i dużych gospodarstwach rolniczych.

Zapraszamy do zapoznawania się z opisem każdego modelu Sgariboldi, w którym znajdą Państwo parametry techniczne naszych urządzeń oraz konkretne informacje na temat ich zastosowań.