Budki dla cieląt CALF-TEL

Własna hodowla to duża odpowiedzialność, która wymaga od właściciela inwestycji w trwałe i bezpieczne rozwiązania na terenie swojego gospodarstwa. Pomagamy naszym Klientom stwarzać optymalne warunki chowania, które mają ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie zwierząt. Budki marki Calf-Tel to jeden z czołowych produktów na rynku, który doskonale sprawdza się na każdym etapie rozwoju cieląt.

Budki dla cieląt CALF-TEL

Importowane przez nas domki Calf-Tel składają się na 5 różnorodnych serii:

O-series

To niewielkiego rozmiaru konstrukcje przeznaczone do użytku zewnętrznego. Plastikowy domek zapewnia doskonałą izolację oraz optymalne środowisko dla zdrowia zwierzęcia. Jego powierzchnia pokryta jest specjalną powłoką zabezpieczającą przed promieniowaniem UV. Łatwe do przenoszenia, użytkowania i konserwacji.

S-series

…czyli Seria Starter przeznaczona do opieki nad nowo narodzonymi cielętami. Konstrukcja budki wyposażona jest w wiele otworów wentylacyjnych umożliwiających swobodny przepływ powietrza, a także bezpieczny zatrzask, który można łatwo otworzyć jedną ręką. Można na niej zamontować dodatkowy dach wyposażony w lampę grzewczą, w przypadku wystąpienia niskich temperatur.

I-series

To seria do użytku wewnętrznego zawierająca domki dla cieląt o różnych rozmiarach, kompatybilne z innymi akcesoriami marki Calf-Tel. Lekkie i kompaktowe budki doskonale nadają się do krótkoterminowego chowu.

C-series

To domki z dodatkowym wybiegiem, które zapewniają cielakom tyle przestrzeni, ile potrzebują. Mając dostęp do świeżego powietrza i naturalnego światła, zwierzęta chowają się lepiej i zdrowiej!

Group-housing

Budki zbiorowe Calf-Tel zapewnią zwierzętom maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Solidne i przestrzenne, mieszczą od 4 do 6 młodych i pomagają naturalnie przystosowywać się do życia w większym stadzie.

 

Jeśli interesują Państwa bardziej szczegółowe parametry oferowanych przez nas rozwiązań, informacje te są dostępne w opisie każdej z serii. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakupu naszych domków, zapraszamy do kontaktu!