Ścielarka JEULIN

Breva force 2
BREVA FORCE 2
Sirius pa 90
SIRIUS PA 90
Sirius pa 55 – sirius pa 70 – sirius pa 80
Sirius PA 55 – Sirius PA 70 – Sirius PA 80
Ouragan 140 pm or ph
Ouragan 140 PM or PH
Helios pa
HELIOS PA

Pełna lub częściowa automatyzacja pracy pozwala właścicielom gospodarstw na sprawne i wydajne zarządzanie posiadanymi zasobami. Wśród dostępnych na rynku rozwiązań warto zwrócić uwagę na maszyny służące do rozdrabniania i rozrzucania słomy, tworząc jednolitą warstwę ściółki dla zwierząt hodowlanych. Zapraszamy do zapoznawania się z naszą ofertą zaawansowanych technicznie ścielarek.

Maszyny do ścielenia słomy Jeulin

Marka Jeulin obecna jest na rynku od lat 50 ubiegłego wieku. Założona przez francuskiego przedsiębiorcę Claude’a Jeulina, firma zajmuje się projektowaniem i produkcją paszowozów i ścielarek do słomy, a następnie ich eksportem na terenie całej Europy.

W ramach serii dostępnej w naszym sklepie online zakupią Państwo następujące modele:

BREVA FORCE 2

Do rozdrabniania, dozowania i mulczowania. Standardowe wyposażenie urządzenia obejmuje m.in. zdejmowane dno oraz podwójną podłogę z klapą o mechanizmie sprężynowym, która ułatwia czyszczenie maszyny.

HELIOS PA

To solidna i bardzo wszechstronna maszyna, która posiada wyrzut na poziomie 18 metrów, w zakresie 300 stopni. Na jej konstrukcję składa się między innymi napędzany mechanicznie rotor, wyposażony w 15 dużych ostrzy przeznaczonych do obsługiwania beli sianokiszonki.

SIRIUS PA 90

Półzawieszana ścielarka do słomy oraz paszowóz o dużej pojemności i ogromnych możliwościach. Sprawdzi się do rozprowadzania kiszonek z trawy, pasz, siana, słomy oraz innych mas. Jej turbina o średnicy ponad 1,5 m wyposażona jest w 8 wymiennych łopatek.

SIRIUS PA 55 – Sirius PA 70 – Sirius PA 80

Ścielarka Jeulin Sirius w innym wydaniu, dostępna w trzech wersjach, które różnią się między sobą pojemnością zbiornika, ładownością i masą. W opisie tego urządzenia marki Jeulin znajdą Państwo wszystkie parametry techniczne umożliwiające analizę porównawczą modeli.

Ouragan 140 PM / PH

Prawdziwy huragan! Trzy napędzane mechanicznie rotory rozdrabniające zapewniają tej maszynie ponadprzeciętną precyzję i wydajność. Dostępna w dwóch podstawowych objętościach, z drzwiami o napędzie hydraulicznym lub manualnym.